Зелена Діброва

Гостинно запрошуємо всіх бажаючих відвідати мальовниче село, яке зветься Зелена Діброва, що знаходиться в Городищенському районі  Черкаської області. Село розташоване за 25 км. від  географічного центру України. Все воно обрамлене лісами та лісосмугами, насичене безліччю різноманітних насаджень, тому в різну пору року вабить своєю красою, з легкістю хочеться вдихнути його свіжого повітря, помилуватися співом пташок, насититись красою навколишнього світу.

Зелена Діброва

В селі проживала і похована сестра Т.Г.Шевченка Катерина Красицька, яка в дитинстві заміняла йому маму, неодноразово своїми ногами топтав Зеленодібрівські стежки малий Тарас. Село входить до історичних місць «Золотої підкови» Черкащини.

Зелена Діброва

Маємо музей, в якому можна побачити різноманітні старовинні знаряддя праці та побуту, власноруч можна спробувати на верстаті зробити частинку ряднини, ознайомитися з життям родини Красицьких, родини Лебединцевих (це також вихідці нашого села), які великий внесок внесли в ім’я Батьківщини. В музеї розміщені цікаві матеріали з життя села сьогодення.

Зелена Діброва

За Вашим бажанням екскурсовод покаже в лісі могутній Циганський (Козачий) дуб, якому вже більше 300 років, розповість про нього історичні легенди пов’язані з ним.

Дуб випромінює величезний заряд енергії, яку можна відчути  притулившись до нього. А неподалік в лісі можна побачити міст, будівництво якого розпочалося ще до Першої Світової війни, але так і не завершилось. Цікаво знати чому? А ми знаємо!

Прогулявшись лісом Вам обов’язково схочеться чимось смачненьким поласувати! І тут у пригоді вам стануть справжні козаки. Адже з 1964 року в селі заснований козацький кіш і діє він по сьогоднішній день.

Вони приготують Вам на багатті справжню козацьку кашу по особливому рецепту, напечуть картоплі або ж приготують смачну юшку.

Зелена Діброва

З козацької вежі висотою 15 м. можна оглянути краєвиди села.

А щоб Ваше перебування в нашому селі  принесло Вам задоволення не на один день ми пропонуємо Вам оселитися в  справжньому козацькому дворі, хаті зроблену в старому стилі.

Тут Ви зможете відчути спокій, поринете в минуле і насолоджуватиметесь бездоганною красою природи, нап’єтесь  справжньої криничної води. Відпочити Ви можете в середині самого  будиночку, для цього там є всі зручності. Вашому немовляті сподобається змінити сучасну коляску на плетяну колиску прикріплену до сволока. А щоб помилуватися всією красою української ночі, радимо переночувати прямісінько під відкритим небом на звичайнісінькому возі з запашним сіном.

Ви відчуєте запах свіжого повітря, а зранку Вас обов’язково розбудить голосистий півень, його змінить заливистий соловейко, а потім почнуть перегукуватись всі пташки і серед їхнього багатозвучного співу  можна буде розрізнити тільки кування зозулі, яка, кажуть, рахує літа.

А щоб Ваше перебування принесло ще більше користі, Ви можете оздоровитись переночувавши тут же на вуликах. Спати на вуликах дуже корисно. Для того, щоб повністю відпочити достатньо 5 годин. Лігши на вулик, відчуваєш  вібрацію від того, як гудуть бджоли, здається, ніби, щось легенько коле в спину, а запах липи, гречки, прополісу дає можливість легко поринути в сон. Тут випромінюється велика енергетика, дуже хороший фон, який відновлює біополе, покращується кровообіг, зникають хронічні захворювання, підсилюється працездатність, зникають болі в спині, піддаються лікуванню жіночі захворювання, а в чоловіків покращується потенція. Одним словом, можна вилікувати багато різноманітних хвороб. А ще можна скуштувати та придбати свіжого меду та бджолиної перги. Спуститися в справжнє козацьке підземелля.

Щоб Ваш відпочинок якось урізноманітнити, пропонуємо сходити на рибалку, покататися на човні, зробити вело прогулянку, прогулятися на конях, зібрати лікарські трави, а в сезон запастися грибами, взимку можна чудово покататися на санчатах, лижах, ковзанах і, навіть, сходити на полювання.

Спекотного літнього дня можна відпочити в затишпій альтанці, випивши чаю з свіжо зірваної холодної мяти та погойдатися на гойдалці або ж в гамаку.

Якщо Ви маєте бажання готувати їжу самим, Вам у цьому допоможуть привітні односельці. В них Ви можете придбати всі необхідні овочі, фрукти, м’ясо курей, гусей, качок, індиків, кролів, яловичину, свинину, свіженьке молочко коров’яче і, навіть, козине, домашню сметанку, сир та ряжанку. Також в селі є магазини, де можна придбати як необхідні продукти так і  товари промислового вжитку.

БАЖАЄМО ВАМ ПРИЄМНОГО ВІДПОЧИНКУ!

Дізнатися більше про село Зелена Діброва ви можете  на Інтернет – сайті http://zdibrova.narod.ru

Контактні телефони: 097-9872470, 067-2790918.


0 коментарів “Зелена Діброва”